Świeżutkie informacje

pa 12, 2012

Zaczęła się jesień, niedługo przyjdzie zima, więc z jazdą trzeba się będzie porzegnać na kilka miesięcy. Ta terspektywa skłoniła mnie do finalizacji dawno już powziętych planów.

sie 22, 2012

No i stało się. Podjąłem decyzję i przesiadam się na CX500. Kolega przywiózł piękny egzemplarz, a ja potrzebuję czegoś do jazdy we dwójkę. SR-ką objechałem Częstochowę, zlot Royali w Brennej, ale przyszedł czas by się pożegnać. Będzie mi brakowało tych wibracji, fantastycznego zachowania w dolnym zakresie obrotów, ale cóż...

mar 16, 2012

Krótka historia o tym jak prezydent Częstochowy - Krzysztof Matyjaszczyk - przeszkadza w organizowaniu zlotu na Jasnej Górze.

mar 9, 2012

Odkąd pamiętam ludzie narzekali na wysokie ceny paliw. Pojawiła się potrzeba obniżenia kosztów podróżowania. Ktoś na tą potrzebę odpowiedział i pojawiły się instalacje LPG, później CNG. Dobra, tylko, że to wszystko było do samochodów. No bo jak walnąć butlę na gaz do motocykla? Większość z nas pewnie zna filmik krążący w sieci przedstawiający skrzyżowanie Łady i Cezetki. Tylko kto by chciał takim wytworem jeździć na co dzień? Otóż są konstrukcje znacznie ciekawsze i dostępne dla szerszego grona odbiorców.

mar 1, 2012

Dzisiaj strona zaczęła funkcjonować pod nowym adresem www.sr500.pl. Dzięki temu znalezienie i zapamiętanie adresu powinno być znacznie łatwiejsze. Poprzedni adres pozostanie oczywiście aktywny.

Zmienił się również mój adres e-mail na maloszybki (at) sr500.pl. Zamiast (at) należy wstawić "małpkę". W niedługim czasie planuję też małą reklamę na forach internetowych. Może się rozkręci... Jak będzie więcej odwiedzających chcę uruchomić forum, ale najpierw muszę dojść do ładu z samą stroną.
lut 17, 2012

Dzisiaj ruszyła nowa strona www.sr500.thumpers.pl. Założyłem ją ponieważ chcę nawiązać kontakt z innymi fanami SR-ek. Zamierzam umieszczać tu teksty związane z motocyklowymi przygodami i "technikaliami".

Jeśli jesteś fanem motocykli klasycznych to zapraszam Cię do współpracy. Szukam ludzi, którzy przeżyli ciekawe przygody i chcą je tutaj opublikować. Z przyjemnością umieszczę na stronie również opisy modyfikacji i napraw SR-ki.

© Copyright 2012-2019 - sr500.pl
Projekt i wykonanie Bartosz Ogrodnik